22.02.2017 14:14 Wiek: 1 year
Kategoria: Kultura, Sport, Historia

"Jedyne takie miejsce" - Program 1 Polskiego Radia w Działdowie

W sobotę 25 lutego z Działdowa nadawać będzie Program 1 Polskiego Radia. Tego dnia z naszego miasta zrealizowana zostanie audycja pod nazwą "Jedyne takie miejsce".


"Jedyne takie miejsce" to "audycja, która pokazuje jak piękna jest Polska. Autorzy: Roman Czejarek, Monika Tarka i Robert Kilen odwiedzają co tydzień miejsca jeszcze nie odkryte, bądź te, które nie wiadomo czemu zostały zapomniane".

 

W rozmowach na żywo będzie można posłuchać działdowskich historyków, sportowców, ludzi związanych z kulturą i sztuką, osób aktywnie działających społecznie. Słuchacze radiowej Jedynki dowiedzą się, jakie sławne osoby pochodzą z Działdowa, poznają walory przyrodnicze okolic naszego miasta, regionalne potrawy oraz związane z Działdowem legendy i podania. Słowem, wszystko to co sprawia, że Działdowo jest "jedynym takim miejscem".

 

 

Do słuchania audycji "Jedyne takie miejsce" z Działdowa zapraszamy w sobotę 25 lutego w godz. od 9.00 do 11.00 oraz od 14.00 do 15.00.

 

 

Audycja będzie nadawana z działdowskiego zamku, dokąd zapraszamy również osoby zainteresowane podpatrywaniem reporterów Polskiego Radia podczas pracy.