02.01.2018 09:25 Wiek: 171 days
Kategoria: Imprezy

Przywitaliśmy Nowy 2018 ROK!


Po raz kolejny mieszkańcy Działdowa mogli powitać nowy rok na działdowskim rynku. 31 grudnia od godz. 22.00 do wspólnej zabawy zagrzewał warszawski zespół Milky Way, w którym występują muzycy mający bogate artystyczne CV. Gitarzysta Ich Troje, basista Carpe Diem, perkusista T.Love i Oddziału Zamkniętego a także wokaliści mający za sobą udział w The Voice Of Poland oraz opolskich Superdebiutach potwierdzili, że doskonale znają swoje rzemiosło i wyczuwają nastroje bawiącej się publiczności.

 

Chwilę przed północą na scenie pojawił się Burmistrz Miasta Działdowa Grzegorz Mrowiński, który również bawił się przed działdowskim ratuszem. W krótkim wystąpieniu życzył mieszkańcom wszelkiej pomyślności i wszystkiego co najlepsze w Nowym 2018 Roku.

 

Później nastąpił atrakcyjny pokaz fajerwerków, trwający ponad 15 minut. Końcówka imprezy to już szalona zabawa w rytmie największych polskich i zagranicznych hitów. O godz. 1.00 zespół Milky Way pożegnał się z działdowską publicznością. Sprzyjająca aura sprawiła, że był to najprawdopodobniej frekwencyjny rekord, jeśli chodzi o sylwestrowe spotkania na działdowskim rynku.

 

Informacja: Miejski Dom Kultury